Paweł Lisicki: Polska dzięki inicjatywom SKCh nie przypomina państw Zachodu

Bardzo ważne słowa! Redaktor naczelny "Do Rzeczy" Paweł Lisicki nie tylko z życzeniami dla Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, ale także z pewnym przesłaniem. Jak mówi, to dzięki naszym inicjatywom, takim jak Marsze Dla Życia i Rodziny, Polska nie przypomina wielu innych państw na Zachodzie.

- Dzięki temu mamy punkt oporu, element obrony przed nadciągającą falą dechrystianizacji i tym wszystkim, co można w skrócie nazwać cywilizacją śmierci - zauważa red. Lisicki.

Twórca tygodnika "Do Rzeczy" podkreśla także, iż to właśnie my - jako Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej - stoimy na straży niezmiennego depozytu - tradycyjnej liturgii Mszy Świętej.
Od 20 lat, z pomocą Matki Bożej oraz tysięcy zaangażowanych Przyjaciół, budujemy sumienia Polaków. Wydajemy ksiązki, filmy i tradycyjne dewocjonalia, organizujemy małe i wielkie wydarzenia, prowadzimy drukowane i cyfrowe media, mobilizujemy katolicką opinię publiczną do obrony wartości chrześcijańskich, wiary i Kościoła w sferze publicznej.
Oto fakty, których nie odnajdą Państwo w mediach głównego nurtu - zapraszamy!